LEDEN – MĚSÍC BUVOLA

Leden je takové naše startovní pole pro celý následující rok a to, jak jeho energie využijeme či nevyužijeme, může hodně ovlivnit, jak bude náš rok 2022 vypadat a jak bude úspěšný.

Vlády nad lednem se ujímá houževnatý a vytrvalý Buvol, a čeká nás také první a nejdůležitější letošní tzv. „mezidobí země„, kdy dochází také k předělu mezi dvěma roky. Jsme na začátku nového roku, a to je výborná příležitost, využít všechny energie hned od začátku. Čím lepší budeme mít start, tím lepší nás čekají vyhlídky na úspěšný cíl.

Jak teď co nejlépe využít energie Buvola?

Buvol je znamení, které vládne nejen měsíci lednu, ale také celému roku 2021, který z energetického hlediska ještě neskončil. I když dravé a aktivní energie Tygra jsou už hodně cítit, vládu Buvola si užijeme ještě do 1. 2. 2022, kdy po něm oficiálně převezme štafetu Vodní Tygr, který se stane naším průvodcem rokem 2022.

Celý leden jsme tedy pod vlivem vlády dvojitého Buvola, a to už je opravdu velmi silná energie, kterou bychom měli využít. Zatím nikam nemusíte spěchat, je stále ještě čas si důkladně promyslet a naplánovat, po jaké cestě se letos vydáte.

V roce 2020 jsme s Kovovou Krysou vstoupili do nového dvanáctiletého cyklu, ve kterém se vždy vystřídají všechna znamení čínského zvěrokruhu. Tento rok se také otevřela cesta do naší nové budoucnosti. V roce 2021 jsme si za pomoci energie Kovového Buvola měli reálně zhodnotit naši situaci, vzít do úvahy všechny možnosti a příležitosti, které teď máme, analyzovat, co z toho můžeme využít, a pevně a jasně se rozhodnout jak a kudy chceme pokračovat dál.

Vybrat si ze všech těch možností tu jednu, pro nás správnou cestu do naší budoucnosti. A také se na tu naši novou cestu připravit, vytvořit si pro ni plán s jednotlivými kroky a ty nejlepší podmínky.

Buvol je opravdu mohutné, houževnaté, vytrvalé a silné zvíře. Jakmile se rozhodne jít, tak už ho často nic nezastaví a téměř vždy dosáhne svého cíle. Ale platí to bohužel i naopak. Když se Buvol rozhodne stát, tak s ním už nikdo a nic nehne.

Buvol může naplno využít své silné stránky, pokud si zachová svoje tempo (které může být klidně i rychlé), nechá si na vše svůj čas a najde si prostor, který mu vyhovuje. Pokud jste se k tomu ještě nedostali, najděte si teď v lednu místečko, které vám vyhovuje a kde se cítíte dobře, a udělejte si potřebný čas na to, abyste si promysleli a sepsali svoje plány, cíle, záměry a vize na letošní rok.

Zhodnoťte vše také z hlediska objektivní reality a sežeňte si potřebné informace. Není to o žádném stavění vzdušných zámků a dívání se na svět přes růžové brýle. Buvol chce spíš jistotu a fakta.

Udělejte si čas sami pro sebe, abyste si mohli odpovědět na otázky – KDO jsem? CO chci? JAK toho můžu dosáhnout? ODKUD a KAM jdu?

Dále je dobré se zamyslet nad tím, na co budeme ve svých aktivitách navazovat (uvědomit si co nám třeba už v minulosti fungovalo či kdo nebo co nás inspiruje) a co nového bychom měli letos vytvořit či začít dělat, abychom svého cíle dosáhli. Nebo jak můžeme to, co už děláme, dělat ještě lépe a kvalitněji.

Pak bychom si také měli nastavit nějaká pravidla, jak to budeme dělat, a také se třeba zamyslet, koho bychom mohli oslovit za účelem spolupráce, požádat o pomoc atd. Našimi pomocníky mohou být také různé nástroje a systémy, které nám ulehčí naši práci. Zamyslete se nad tím, co vše vám může pomoci lépe zvládat vaše úkoly a snadněji a bez zbytečných komplikací dosáhnout vašich cílů.

Jakmile budete mít jasno v tom odkud a kam jdete a jaký je ten váš cíl/ cíle (ať už se bude jednat o cíl na rok 2022 nebo nějaký dlouhodobější cíl), využijte silnou energii Buvola a zvolte si cestu, po které se teď vydáte. Pak si také sepište plán s jednotlivými kroky, které budete muset podniknout, abyste na té cestě nezabloudili a udržovali na ni svoji pozornost. Svoje vize a cíle můžete podpořit třeba také nástěnkou vizí.

Energie Buvola je také o dlouhodobém plánování. Buvol je spíše takový budovatel, který ví, že vybudovat něco stabilního potřebuje čas a trpělivost a že k cíli je třeba postupovat krok po kroku. A čím více času budeme v lednu věnovat přípravě svého plánu, tím lepší a pevnější odrazovou půdu připravíme Tygrovi, který nám v únoru pomůže na tu naši zvolenou cestu vykročit.

A myslete také na to, že vše, co si teď naplánujeme a vymyslíme, musíme v následujících měsících také proměnit v akci, protože jak řekl někdo moudrý, gram akce je lepší než tuna teorie 🙂.

V únoru nás potom čekají naopak velmi silné a průrazné energie Tygra, dokonce ve dvojitém vydání. Jak jsem psala už výše, Tygr se ujme vlády nad celým rokem 2022, ale Tygr je také znamení, které je garantem měsíce února.

V únoru tedy budou více než vhodné podmínky k tomu, abychom už dále neváhali, pustili se do práce, vydali se na naši letošní cestu a udělali první kroky směrem kupředu. Vnější energie nás v tom budou velmi podporovat. Ať už to bude první malý krok nebo nějaký velký a razantní skok. Na tom nezáleží, každý mají svůj styl a tempo, proto se neporovnávejte s ostatními. Důležité bude vykročit kupředu a nezůstat stát na místě.

Pokud jste ještě nečetli můj článek o energiích, které nám v roce 2022 přinese Vodní Tygr, podívejte se SEM.

Každý z nás však může individuálně vnímat tento rok trošku jinak, podle toho, jaké má své vlastní energie, a jak tyto energie s rokem Tygra ladí či neladí. Pokud vás zajímá, jaký vliv může mít letošní rok na jednotlivá znamení čínského zvěrokruhu, napište mi. Ráda vám tyto informace zašlu. Stačí jen vyplnit formulář níže a do políčka vaše poznámka napsat 2022. Pokud ode mě již máte zpracovaný astrotyp, připište klidně poznámku, můžu vám poslat soubor s kompletním vlivem energií roku Vodního Tygra na energie, které máte v astrotypu :-).

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Vyplněním tohoto formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů, pro více informací klikněte na tento odkaz: Ochrana osobních údajů

zdroj obrázků: www.pixabay.com