ASTROTYP

Chcete lépe poznat sami sebe? Vědět, kým jste, když jste opravdu sami sebou? Chcete poznat váš potenciál, vaše přirozené talenty a charakterové vlastnosti? Odhalit vaše silné stránky, které byste měli rozvíJet a také slabé stránky, které je třeba přijmout a pracovat na nich? Zjistit, jaká práce je pro vás vhodná? Co vám dodává a naopak ubírá energii? Pokud jsou vaše odpovědi ano, pak je pro vás osobní astrotyp tou správnou volbou. Všichni disponujeme mnoha talenty a schopnostmi, které často ani nevyužíváme. Je jen v našich rukou to změnit a začít svůj potenciál využívat na maximum. Zajímá vás více informací? Čtěte dál :-).

Co je to astrotyp?

Pixmac000083741695Astrotyp vychází ze starého čínského učení HAM YU, které v sobě spojuje znalosti čínské kosmologie, feng shui a čínské medicíny. Jedná se o typologii osobnosti, nebo spíše o analýzu osobnostních předpokladů. Nástroj pro lepší poznání a pochopení sebe sama.

Když jsem  v roce 2011 poznala svůj astrotyp já, přišel s tím jeden z velkých  a zásadnich AHA momentů mého života a konec jednoho mého velkého trápení :-). Pochopila jsem, že se nemusím srovnávat s lidmi ve svém okolí a trápit se tím proč někomu jde něco tak dobře a já to neumím, proč má někdo tolik energie a já musím častěji odpočívat atd. Zkrátka jsem pochopila, že každý jsme jiný a každý máme už od narození jiné přirozené nastavení a jiný potenciál.

Přestala jsem si vyčítat spoustu věcí a přijala jsem se taková, jaká jsem. Začala jsem se vracet ke své přirozenosti a získala větší sebedůvěru. Začala jsem si naplno uvědomovat, kdo opravdu jsem,  jaké je moje pravé JÁ, v čem spočívá moje nadaní a moje talenty, a jak je můžu ve svém životě využít, rozdávat a dále rozvíjet. Astrotyp byl pro mě tak zásadní a osvobozující, že jsem si řekla, že tohle by přece mohlo otevřít oči spoustě lidí a začala se výkladem astrotypů postupně zabývat.

V astrotypu se pracuje se systémem pěti prvků/elementů Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Dále také se znameními/zvířaty čínského zvěrokruhu. Většina z vás asi zná znamení, které vládlo roku, ve kterém jste se narodastrotypili, ale věděli jste, že podle toho který rok, měsíc, den a hodinu jste se narodili, v sobě každý máme 4 zvířata, která ovlivňují náš charakter a naše chování?   

Dále v astrotypu najdeme náš energetický náboj, který ukáže jaký přístup je pro nás více přirozený, zda bychom měli být spíše proaktivní nebo raději nechat věci více plynout a promýšlet je.

A co astrotyp určitě není? Pokud očekáváte nějaký horoskop, ze kterého se dá vyčíst váš osud a vaše budoucnost, tak tyto informace v astrotypu nenajdete :-). Astrotyp není o hádání budoucnosti, ale o hlubokém poznání sebe sama.

Zkrácenou ukázku astrotypu pro informační účely jsem pro vás připravila ZDE.

Co nám astrotyp ukáže?

Kým jsme, když jsme opravdu sami sebou. Je to vyjádření našeho potenciálu, jací můžeme být (nutně to ale nemusí znamenat, že člověk takový je, jedná se o náš potenciál, který máme). Tedy máme v sobě uvedené energie elementů a zvířat a je na nás, zda jejich potenciál využijeme. Díky astrotypu poznáme všechny naše vlastnosti, uvědomíme si svoje silné stránky, které bychom měli rozvíjet, ale také slabé stránky, které je třeba přijmout a pracovat na nich. Lepší poznání sebe sama nám pak umožní maximálně efektivně využívat své životní energie a  přirozené talenty.

Přirozený talent nám byl dán proto, abychom jej v životě rozvíjeli a rozdávali ho tam, kde je ho za potřebí a těm, kterým chybí. Využíváním a rozvojem talentu také určujeme svoji životní cestu a pomůže nám to při volbě povolání. Astrotyp nám také prozradí, co si máme vnést do života, abychom se cítili v pohodě. Zjistíme jaká práce je pro nás vhodná. Všechna tato zjištění nám budou pomáhat s naším osobním růstem a rozvojem.

Pokud se svému talentu věnujeme a rozvíjíme ho, automaticky jsme v souladu sami se sebou a začneme prožívat pocity štěstí a naplnění. Nicméně jenom talent sám o sobě samozřejmě nestačí. K talentu je pak potřeba přidat také zaujetí a vášeň pro danou věc, bavit se tím, co děláme, najít si formu, která nám vyhovuje a skrze tu pak svůj talent vyjadřovat.

„Neskrývej své nadání. Dostal jsi je, abys je užíval. K čemu jsou sluneční hodiny ve stínu?“ Benjamin Franklin

Doporučuji nechat si astrotyp vypracovat i v případě, že vás nic netrápí, netíží, neřešíte žádný problém a neprožíváte žádnou životní krizi. Astrotyp je dobrý pomocník i v dobách klidu. Bude Vám vždy nablízku a můžete do něj nahlédnout, kdykoliv to budete potřebovat. Díky němu budete lépe připraveni na horší chvilky, které můžou ve vašem životě nastat.

Díky astrotypu si uvědomíme, jací opravdu přirozeně jsme, co nám dodává nebo naopak ubírá energii. Pochopíme lépe sami sebe, naše chování a postoje a přestaneme si spoustu věcí vyčítat a srovnávat se s lidmi ve svém okolí. Získáme také větší sebedůvěru v určitých oblastech našeho života. Pokud žijeme proti své přirozenosti a na základě společenské poptávky (aniž bychom to třeba věděli), vede to většinou k pocitům nespokojenosti, únavě, neschopnosti se pohnout dál, stagnaci, problémům v partnerském životě nebo v práci a většinou to pak končí různými nemocemi. 

Díky poznání vlastního JÁ, pak můžeme také snáze přijmout a pochopit ostatní. Pokud znáte i astrotypy vašich blízkých, snáze pochopíte i to, kdo jsou lidé kolem vás (ať už partneři, děti, rodiče či kolegové v práci). Tím pak získáte lepší nadhled nad většinou situací, do kterých se s těmito lidmi dostáváte a budete mít větší pochopení pro jejich chování, názory, reakce a postoje.

Astrotyp je také dobrým pomocníkem při výchově a vedení dětí a také při rozhodování o jejich studiu. Je velmi užitečné a důležité rozpoznat tuto přirozenost a schopnosti u dětí a vést je k rozvoji jejich talentů. Nenutit je jít směrem, na který přirozený talent nemají a který je tedy bude jen zbytečně zatěžovat a vyčerpávat. Spousta konfliktů mezi rodiči a dětmi vzniká právě kvůli rozporu mezi představami rodičů o dítěti. O tom jaké by mělo být, jak by se mělo chovat a čím by mělo být a mezi přirozeností a pravým já jejich dětí, kterým pak nedávají prostor pro jejich originalitu.

Astrotyp je dále možno využít ke zpracování partnerského korelátu, což je srovnání dvou astrotypů, které nám pomáhá zorientovat se v mezilidských vztazích. Na astrotyp je také vhodné navázat zpracováním charakteristiky čísla ming kua, které ukazuje jak bychom si měli nastavit jednotlivé oblasti našeho života a vnést si tak do něj větší rovnováhu.

Pixmac000082918421

A co je k výpočtu astrotypu potřeba?   Stačí pouze datum, hodina a místo vašeho narození. Pokud neznáte svou hodinu narození dá se většinou zjistit v porodnici či na matrice. Astrotyp vám mohu vypracovat i v případě, že hodinu narození neznáte, i tak v něm najdete mnoho užitečných informací.

Jak dlouho takový výklad trvá a kolik Vás to bude stát? Momentálně nabízím pouze možnost objednat si písemné zpracovní rozboru Vašeho astrotypu, které Vám ve formátu PDF zašlu na email. Rozsah tohoto zpracování je cca 30 stránek A4 (záleží na kombinaci vašich energií) a cena tohoto zpracování je 1 100Kč.  Pokud budete mít po přečtení jakékoliv dotazy či nejasnosti, ráda vám vše doplním a dovysvětlím.

Více v záložce služby a ceník.

Co na výklad astrotypu říkají moji klienti? Podívejte se na jejich reference SEM.

Jaké je tedy vaše rozhodnutí?  Zajímá vás, co vše o vás prozradí datum narození?

OBJEDNAT ASTROTYP

Nebo Vás astrotyp zaujal, ale stále si nejste jisti co přesně od něj čekat a zda je to pro Vás to pravé? V tom případě mi můžete napsat nebo zavolat. Ráda Vám zodpovím všechny další dotazy, které vás  ohledně astrotypu ještě napadají.