MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování rozboru astrotypu  v PDF                                                        1 400Kč

Osobní výklad astrotypu                                                                                                   900Kč

V případě písemného zpracování se jedná se o velmi podrobnou a hlubokou analýzu vašich osobnostních předpokladů (cca 30+ stránek formátu A4, záleží na kombinaci vašich energií, prvků a zvířat). Hotový rozbor zasílám ve formátu PDF na váš email. Z důvodu většího množství zakázek mám teď termín na vypracování spíše 3 – 4  týdny.

Osobní konzultace a výklad astrotypu trvá přiblizně hodinu až hodinu a půl a je možná v pohodlí vašeho domova přes whats app, viber, facebook messenger atd, záleží na domluvě. Můžeme si zavolat i klasicky přes telefon – v tomto případě voláte vy. Zavolejte mi nebo napište, určitě se domluvíme. I v případě osobní konzultace dostanete písemně stručné charakteristiky zvířat a prvků, které máte v astrotypu.

Korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                                900Kč  

V případě korelátu se jedná o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání  astrotypů pro obě osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 500kč. Rozbor zasílám ve formátu PDF do 14-ti dnů od přijetí platby.

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                                600Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 350Kč. Rozbor za tuto cenu je možno doobjednat i později, po přečtení astrotypu. Rozbor  zasílám ve formátu PDF do 14-ti dnů od přijetí platby.

OBJEDNAT ROZBOR ASTROTYPU, KORELÁTU NEBO ČÍSLA MING KUA

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.