MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování rozboru astrotypu v PDF                                                       1 900Kč

Osobní konzultace a výklad astrotypu                                                                    1 400Kč

V případě písemného zpracování rozboru astrotypu se jedná se o velmi podrobnou a hlubokou analýzu vašich osobnostních předpokladů (cca 35+ stránek formátu A4, záleží na kombinaci vašich energií, prvků a zvířat). Součástí tohoto zpracování jsou i základní informace o vašem čísle Ming kua a také informace o energiích, které si nesete do jednotlivých životních etap. Z důvodu většího množství objednávek, za které vám velmi děkuji, vám teď můžu slíbit termín na zpracování písemného rozboru astrotypu cca 3- 4 týdny. 

Osobní konzultace a výklad astrotypu trvá přibližně hodinu a půl. Zůstáváte v pohodlí vašeho domova. Spojíme se přes zoom, případně whats app nebo viber atd., záleží na domluvě. I v případě osobní konzultace vám maximálně do týdne po našem setkání pošlu písemný podklad s charakteristikami zvířat a prvků, které máte v astrotypu, a také se základními informacemi o vašem čísle Ming kua.

Partnerský korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                              1 400Kč  

V případě partnerského korelátu se jedná o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání astrotypů pro obě osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 700kč. Z důvodu většího množství objednávek, za které vám velmi děkuji, vám teď můžu slíbit termín na zpracování rozboru korelátu cca 3- 4 týdny. 

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                                 700Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 400Kč. Rozbor za tuto cenu je možno doobjednat i později, po přečtení astrotypu

Ikigai koučink

5 + 1 tématických online setkání – spolupráce na cca 2,5 měsíce                            11 900Kč*

* Cenu možno rozdělit na 2 – 3 splátky.

Ikigai koučink je ucelený a komplexní sebepoznávací a transformační proces. Je to takový koučink vaší duše, hloubková introspekce a zároveň objevná a zábavná cesta k vám samým, k tomu, kdo opravdu jste, k vaší jedinečnosti a autenticitě. A já vás na této tajuplné a objevné cestě za poklady ukrytými ve vašem nitru budu s radostí podporovat a provázet. Úvodní 30 minutové nezávazné „seznamovací“ setkání je zdarma. Pokud se domluvíme na spolupráci, čeká nás 5 + 1 společných tématických online setkání na platformě Zoom – potkáme se jednou za 14 dní. Každé setkání má cca 60 – 90 minut. Více o Ikigai koučinku ZDE.                                  

NEJSTE SI JISTÍ, CO JE PRO VÁS NEBO SITUACI, KTEROU ŘEŠÍTE VHODNÉ? NAPIŠTE MI, MŮŽEME SE DOMLUVIT A ZAVOLAT SI, VŠE PROBRAT A VY SE TAK BUDETE MOCI LÉPE ROZHODNOUT.

 CHCI SE NA NĚCO ZEPTAT NEBO SI NĚCO OBJEDNAT

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.