MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování astrotypu                                                                                     1 100Kč

Písemné zpracování astrotypu je velmi podrobná a obsáhlá analýza vašich osobnostních předpokladů (cca 25 – 30 stránek formátu A4). Díky astrotypu poznáte lépe sami sebe a svoje pravé JÁ. Svůj potenciál, přirozené talenty, charakterové vlastnosti, možné uplatnění v pracovní oblasti, vaše silné stránky, ale také slabiny. Součástí písemného rozboru astrotypu je informace o vašem energetickém náboji, prvcích a znameních, která vás ovlivňují. Dále přehled potenciálních zdravotních zátěží vašich orgánů, informace o energiích, které vás budou provázet v jednotlivých životních etapách a základní charakteristika vašeho čísla ming kua.  K tomuto zpracování se můžete stále vracet a začíst se do něj kdykoliv budete potřebovat. Astrotyp zasílám ve formátu PDF, zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

Korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu                                                                            800Kč  

V případě korelátu se jedné o rozbor vztahu dvou lidí (partneři, rodič – dítě, sourozenci atd.) z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání  astrotypů pro osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 400kč. Korelát zasílám ve formátu PDF, zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru ming kua zaslané na email                                            550kč

V případě objednání astrotypu je cena rozboru Ming kua 350kč. Ming kua zasílám ve formátu PDF,  zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

OBJEDNAT ROZBOR ASTROTYPU, KORELÁTU NEBO ČÍSLA MING KUA

Tyto ceny jsou platné od 25. 1. 2018. Nejsem plátce DPH. Pokud jste ze Slovenska, můžeme se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.

Další služby a ceny podle dohody. Například rozbor více astrotypů nebo korelátů a nastavení vztahů v rámci rodiny atd. Napište mi nebo zavolejte Váš požadavek a představu, určitě se domluvíme.