MOJE SLUŽBY A CENÍK

Ikigai koučink

5 tématických online setkání – spolupráce na cca 2,5 měsíce                        10 000Kč

Ikigai koučink je ucelený sebepoznávací a sebeaktualizační proces. Je to takový koučink vaší duše, hloubková introspekce a zároveň objevná a zábavná cesta k vám samým, k tomu, kdo opravdu jste, k vaší jedinečnosti a autenticitě. Úvodní 30 minutové setkání je zdarma. Pokud se domluvíme na spolupráci, čeká nás 5 společných tématických online setkání na platformě Zoom – potkáme se jednou za 14 dní. Každé setkání má cca 60 minut. Cenu je možno rozdělit na dvě splátky. Mám teď ještě tři volná místa na říjen, koho to volá? Více o Ikigai koučinku ZDE.                                  

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování rozboru astrotypu v PDF                                                        1 900Kč

Osobní konzultace a výklad astrotypu                                                                      1 400Kč

V případě písemného zpracování rozboru astrotypu se jedná se o velmi podrobnou a hlubokou analýzu vašich osobnostních předpokladů (cca 35+ stránek formátu A4, záleží na kombinaci vašich energií, prvků a zvířat). Hotový rozbor vám do 14 dnů zašlu na váš email ve formátu PDF.

Osobní konzultace a výklad astrotypu trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Zůstáváte v pohodlí vašeho domova. Spojíme se přes zoom, případně whats app nebo viber atd., záleží na domluvě. I v případě osobní konzultace vám maximálně do týdne po našem setkání pošlu písemný podklad s charakteristikami zvířat a prvků, které máte v astrotypu. 

BONUS NAVÍC – ke každému rozboru astrotypu ode mě jako dárek dostanete také informace, jaký vliv na vás mohou mít energie roku Vodního Tygra, tedy roku 2022, a jak můžete své vlastní energie, které máte v astrotypu, sladit s energiemi celého roku.

Partnerský korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                              1 400Kč  

V případě korelátu se jedná o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání astrotypů pro obě osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 700kč. Hotový rozbor vám  do 14 dnů zašlu na váš email ve formátu PDF.

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                                 700Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 400Kč. Rozbor za tuto cenu je možno doobjednat i později, po přečtení astrotypu

NEJSTE SI JISTÍ, CO JE PRO VÁS NEBO SITUACI, KTEROU ŘEŠÍTE VHODNÉ? NAPIŠTE MI, MŮŽEME SE DOMLUVIT A ZAVOLAT SI, VŠE PROBRAT A VY SE TAK BUDETE MOCI LÉPE ROZHODNOUT.

 CHCI SE NA NĚCO ZEPTAT NEBO SI NĚCO OBJEDNAT

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.