MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování rozboru astrotypu v PDF                                                        1 700Kč

Osobní konzultace a výklad astrotypu                                                                      1 200Kč

V případě písemného zpracování rozboru astrotypu se jedná se o velmi podrobnou a hlubokou analýzu vašich osobnostních předpokladů (cca 35+ stránek formátu A4, záleží na kombinaci vašich energií, prvků a zvířat). Hotový rozbor vám  do 14 dnů zašlu na váš email ve formátu PDF.

Osobní konzultace a výklad astrotypu trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Zůstáváte v pohodlí vašeho domova. Spojíme se přes whats app, viber, zoom, facebook messenger atd., záleží na domluvě. Zavolejte mi nebo napište, určitě se domluvíme. I v případě osobní konzultace dostanete písemný podklad se základními charakteristikami zvířat a prvků, které máte v astrotypu. Tento písemný podklad vám mohu poslat předem, abyste měli čas si vše přečíst a případně si třeba i připravit dotazy.

BONUS NAVÍC – ke každému rozboru astrotypu ode mě jako dárek dostanete také informace, jaký vliv na vás mohou mít energie roku Vodního Tygra, tedy roku 2022, a jak můžete své vlastní energie, které máte v astrotypu, sladit s energiemi celého roku.

Partnerský korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                              1 200Kč  

V případě korelátu se jedná o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání astrotypů pro obě osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 600kč. Hotový rozbor vám  do 14 dnů zašlu na váš email ve formátu PDF.

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                                 700Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 400Kč. Rozbor za tuto cenu je možno doobjednat i později, po přečtení astrotypu

NEJSTE SI JISTÍ, JAKÝ ROZBOR JE PRO VÁS NEBO SITUACI, KTEROU ŘEŠÍTE VHODNÝ? NAPIŠTE MI, MŮŽEME SE DOMLUVIT A ZAVOLAT SI, VŠE PROBRAT A VY SE TAK BUDETE MOCI LÉPE ROZHODNOUT.

 OBJEDNAT ROZBOR ASTROTYPU, KORELÁTU NEBO ČÍSLA MING KUA

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.