MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování astrotypu                                                                                     1 100Kč

Písemné zpracování astrotypu je velmi podrobná a obsáhlá analýza Vašich osobnostních předpokladů (cca 25 – 30 stránek formátu A4). Díky astrotypu poznáte lépe sami sebe a svoje pravé JÁ. Svůj potenciál, přirozené talenty, charakterové vlastnosti, možné uplatnění v pracovní oblasti, vaše silné stránky, ale také slabiny. Součástí astrotypu je informace o vašem energietickém náboji, prvcích a znameních, která vás ovlivňují. Dále přehled potenciálních zdravotních zátěží vašich orgánů, informace o energiích, které vás budou provázet v jednotlivých životních etapách a základní charakteristika vašeho čísla ming kua.  K tomuto zpracování se můžete stále vracet a začíst se do něj kdykoliv budete potřebovat. Astrotyp zasílám ve formátu PDF, zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

Pokud byste měli zájem, je možné se dohodnout také na vypracování základní verze astrotypu, kde najdete informace o vašem energetickém náboji, prvcích a znameních, která vás ovlivňují. Cena tohoto zpracování je 800kč.

Korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu                                                                            800Kč  

V případě korelátu se jedné o rozbor vztahu dvou lidí (partneři, rodič – dítě, sourozenci atd.) z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání  astrotypů pro osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 400kč. Korelát zasílám ve formátu PDF, zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru ming kua zaslané na email                                            550kč

V případě objednání astrotypu je cena rozboru Ming kua 350kč. Ming kua zasílám ve formátu PDF,  zpravidla do 14-ti pracovních dnů od přijetí platby na můj účet.

Ostatní služby

Poradenství a konzultace                                                                                              500kč / hodina

Pokud upřednostňujete osobní výklad a setkání, můžeme se potkat v Praze nebo Benešově u Prahy v nějaké příjemné kavárně či čajovně, nebo na jiném, Vám příjemném místě. Je možno se také dohodnout na konzultaci přes telefon nebo Skype. Osobní výklad trvá většinou hodinu, maximálně hodinu a půl.

OBJEDNAT PÍSEMNÝ ROZBOR NEBO OSOBNÍ KONZULTACI

Tyto ceny jsou platné od 25. 1. 2018. Nejsem plátce DPH. Pokud jste ze Slovenska, můžeme se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.

Další služby a ceny podle dohody. Například rozbor více astrotypů nebo korelátů a nastavení vztahů v rámci rodiny atd. Napište mi nebo zavolejte Váš požadavek a představu, určitě se domluvíme.