MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Konzultace  astrotypu                                                                                                  1 700Kč 

Konzultace a výklad astrotypu trvá přibližně 70 – 90 minut. Zůstáváte v pohodlí vašeho domova. Preferuji setkání přes zoom, kde vám můžu pořídit i nahrávku našeho setkání, ke které se pak můžete vracet. Další možnosti pro naše setkání jsou whats app či klasicky po telefonu, záleží na domluvě. Následně vám maximálně do týdne po našem setkání pošlu písemný podklad s charakteristikami zvířat a prvků, které máte v astrotypu, a také se základními informacemi o vašem čísle Ming kua.

K astrotypu ode mě dostanete také pdf s informacemi o vlivu energií roku Dřevěného Draka na znamení a prvky, které máte v astrotypu tak, abyste věděli, jak se s energiemi roku více sladit, jak je můžete využít a co si raději více hlídat.

Pokud byste chtěli osobní konzultaci astrotypu někomu věnovat jako dárek, ráda vám vystavím dárkový poukaz.

Partnerský korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                              2 000Kč  

V případě partnerského korelátu se jedná o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. Součástí korelátu jsou také základní informace o astrotypech obou partnerů, abyste mohli lépe poznat a pochopit každý sám sebe, ale také sebe navzájem. V případě objednání astrotypu alespoň pro jednu osobu, které se korelát týká, je cena rozboru korelátu 1 200kč

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                               900Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 400Kč. Rozbor za tuto cenu je možno doobjednat i později, po přečtení astrotypu

Ikigai koučink

5 + 1 tématických online setkání – spolupráce na cca 2,5 měsíce                          11 590Kč*

* Cenu možno rozdělit na 2 – 3 splátky.  Napište si o úvodní nezávazné setkání zdarma.

Ikigai koučink je ucelený a komplexní sebepoznávací a transformační proces. Je to takový koučink vaší duše, hloubková introspekce a zároveň objevná a zábavná cesta k vám samým, k tomu, kdo opravdu jste, k vaší jedinečnosti a autenticitě. A já vás na této tajuplné a objevné cestě za poklady ukrytými ve vašem nitru budu s radostí podporovat a provázet. Úvodní 30 minutové nezávazné „seznamovací“ setkání je zdarma. Pokud se domluvíme na spolupráci, čeká nás 5 + 1 společných tématických online setkání na platformě Zoom – potkáme se jednou za 14 dní. Každé setkání má cca 70 – 90 minut. Více o Ikigai koučinku ZDE.      

NEJSTE SI JISTÍ, CO JE PRO VÁS NEBO SITUACI, KTEROU ŘEŠÍTE VHODNÉ? NAPIŠTE MI, MŮŽEME SE DOMLUVIT A ZAVOLAT SI, VŠE PROBRAT A VY SE TAK BUDETE MOCI LÉPE ROZHODNOUT. 

NA VŠECHNY MÉ SLUŽBY VÁM MOHU TAKÉ VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ.

 CHCI SE NA NĚCO ZEPTAT NEBO SI NĚCO OBJEDNAT

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.