MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Písemné zpracování rozboru astrotypu  v PDF                                                        1 200Kč

Osobní konzultace a výklad astrotypu                                                                          700Kč

V případě písemného zpracování se jedná se o velmi podrobnou a hlubokou analýzu vašich osobnostních předpokladů (cca 30 a více stránek formátu A4, záleží na kombinaci vašich energií, prvků a zvířat). Rozbor zasílám ve formátu PDF do 14-ti dnů od přijetí platby na můj účet. K tomuto zpracování se můžete stále vracet a začíst se do něj kdykoliv budete potřebovat. V případě vašeho zájmu vám mohu vypracovat také písemný rozbor základní verze vašeho astrotypu (zaměřený jen na energetický náboj, zvířata, prvky/elementy). Cena tohoto zpracování je 900Kč.

Osobní konzultace trvá přiblizně hodinu až hodinu a půl a je možná v Praze nebo Benešově u Prahy, případně v pohodlí vašeho domova přes telefon, Skype či Zoom. Mohu za vámi také přijet k vám domů. Zavolejte mi nebo napište, určitě se domluvíme.

Korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu v PDF                                                                900Kč  

V případě korelátu se jedné o rozbor vztahu dvou lidí z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. V případě objednání  astrotypů pro obě osoby, kterých se korelát týká, je cena rozboru korelátu 500kč. Rozbor zasílám ve formátu PDF do 14-ti dnů od přijetí platby.

Číslo Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru Ming kua v PDF                                                                600Kč

V případě, že si objednáte i rozbor astrotypu je cena rozboru čísla ming kua 350Kč. Rozbor  zasílám ve formátu PDF do 14-ti dnů od přijetí platby.

OBJEDNAT ROZBOR ASTROTYPU, KORELÁTU NEBO ČÍSLA MING KUA

Nejsem plátce DPH. Je také možné se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.