MOJE SLUŽBY A CENÍK

Astrotyp (Typologie osobnosti)

Osobní výklad astrotypu*                                                                                                     750Kč 

Písemné zpracování astrotypu zaslané na email**                                                       1 100Kč

* Osobní výklad je možný z pohodlí Vašeho domova přes skype nebo při osobním setkání v Praze (místo dle dohody). Doba trvání tohoto výkladu je přibližně jedna hodina.  Uvedená cena je za výklad jednoho astrotypu. Abych Vás při osobním výkladu nezahltila příliš velkým množstvím informací budeme tento čas věnovat zejména informacím o vlivu pvků a zvířat v astrotypu na Vaši osobnost. V případě výkladu přes skype probíhá platba předem na můj účet, v případě osobního setkání probíhá platba na místě.

** Písemné zpracování astrotypu zaslané na Váš email je velmi podrobná a obsáhlá analýza Vašich osobnostních předpokladů (většinou cca 25 – 30 stránek formátu A4). V této verzi najdete také více informací než podávám při osobním výkladu, při kterém na všechny tyto informace není čas a také by toho na Vás už bylo moc. V této verzi dostanete také informaci o Vašich prenatálních a postnatálních zdravotních zátěžích, základní charakteristiku Vašeho čísla ming kua a také vliv prvků v astrotypu na jednotlivé etapy Vašeho života. Najdete zde také má doporučení, která ze skladby Vašeho astrotypu vyplývají. Navíc se tak k astrotypu můžete stále vracet a začíst se do něj kdykoliv budete potřebovat. Astrotyp zasílám zpravidla do 14-ti dnů od přijetí platby na můj účet, ve formátu PDF. Termín vypracování záleží na aktuálním počtu zakázek, vždy upřesňuji při objednávce.

POZNÁMKA: V případě zájmu Vám mohu také nabídnout o něco stručnější písemnou verzi astrotypu, kde najdete stejné informace, které dávám při osobním výkladu, tedy informace o energetickém náboji a vlivu jednotlivých prvků a zvířat na Vaši osobnost. Toto zpracování je vhodné třeba v případě dětských astrotypů, pro které je úplně dostačující. Nebo také v případě, že chcete mít písemnou verzi, ke které se chcete vracet, ale zajímají vás jen základní informace. Vhodná je také v případě, že neznáte hodinu svého narození a nemáte možnost ji zjistit. Cena tohoto zpracování je 800Kč a jeho rozsah je většinou do 20 ti stránek A4.

Korelát (posouzení vztahu dvou lidí)

Písemné zpracování rozboru korelátu zaslané na email                                               800Kč  

V případě korelátu se jedné o rozbor vztahu dvou lidí (partneři, rodič – dítě, sourozenci atd.) z hlediska vzájemného posouzení jejich energií a následná doporučení. Korelát zasílám zpravidla do 14-ti dnů od přijetí platby na můj účet, ve formátu PDF. Termín vypracování záleží na aktuálním počtu zakázek, vždy upřesňuji při objednávce.

Ming kua (nastavení životní rovnováhy)

Písemné zpracování rozboru ming kua zaslané na email                                              500kč

Ming kua zasílám zpravidla do 14-ti dnů od přijetí platby na můj účet, ve formátu PDF. Termín vypracování záleží na aktuálním počtu zakázek, vždy upřesňuji při objednávce.

Ostatní služby

Poradenství a konzultace                                                                                              500kč / hodina

Můžeme se společně podívat na situaci či problém, který právě řešíte (práce, vztah, výběr vhodné školy či kroužků pro Vaše dítě atd.) za pomoci astrotypu či partnerského korelátu, čtverce LO SHU, čísla ming kua nebo také knihy proměn Iťing. Setkat se můžeme v Praze v nějaké příjemné kavárně či čajovně, nebo na jiném, Vám příjemném místě. Je možno se také dohodnout na konzultaci přes Skype.

Nejsem plátce DPH. Pokud jste ze Slovenska, můžeme se domluvit na platbě v EUR. Částku v EUR vám sdělím podle aktuálního kurzu mojí banky.

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? V tom případě mi prosím napište nebo zavolejte (viz záložka kontakt).

Další služby a ceny podle dohody. Například rozbor více astrotypů nebo korelátů a nastavení vztahů v rámci rodiny atd. Napište mi nebo zavolejte Váš požadavek a představu, určitě se domluvíme.