PARTNERSKÝ KORELÁT

Co je to korelát?

korelátyKaždý vztah je spojením dvou energií. Každý člověk má svoji vlastní energii, kterou můžeme vyjádřit jeho astrotypem. Z astrotypu vyčteme energetický náboj člověka (zda je člověk více jinový či jangový), dále elementy, které u člověka převažují a také charakteristiku člověka, jak se bude chovat, jeho silné  a slabé stránky, jak bude na různé věci a situace reagovat apod.

Pokud porovnáme působení energií partnerů navzájem (tedy pokud porovnáme dva astrotypy) vytvoříme tzv. „korelát“. Ten nám pak ukáže, jak na sebe dva partneři budou působit, jak se budou navzájem ovlivňovat, jak na sebe budou reagovat atd. Umožní nám také poznat, na jaké úrovni se partneři mohou vzájemně vyčerpávat či naopak posilovat. Ukáže nám, kde hrozí konflikty, a jak je jim možné předcházet. Nejvíce přínosné je, pokud pomocí astrotypu každý z partnerů pozná nejprve sám sebe a také pokud partneři znají své astrotypy navzájem. Korelát nám pak ukáže, jaké energie jsou mezi námi a jak je využít k tomu, aby to, co od vztahu chceme, bylo naplněno

Korelát nám pomáhá zorientovat se v mezilidských vztazích, řešit partnerské problémy v již existujících vztazích a ukáže cestu k jejich nápravě. Nejvíce „průšvihů“ ve vztazích vychází z toho, že se nenaplní očekávání jednoho nebo obou z partnerů. Ve vztahu to pak často způsobí zklamání a rozčarování. Partneři pak navíc nenaplnění těchto očekávání berou osobně a to bývá začátek konce. Tato očekávání jsou ale ve většině případů velmi scestná, právě proto, že ten druhý partner na to prostě nemá ty správné energie, aby tato očekávání naplnil. Pochopením rozdílnosti druhého člověka pak často pochopíme, že partner nám nedělá určitě věci schválně, že nám nechce ublížit….přestaneme si většinou říkat „nerozumí mi“, „proč nekomunikuje“, „proč se mnou nechce jezdit k moři“ apod. Partneři vzájemně poznají svůj potenciál, uleví se jim a přestanou si brát spoustu věci osobně.

Díky korelátu zjistíme, který z partnerů je ve vztahu silnější, jak spolu partneřikorelát vzor budou komunikovat, jak jdou vzájemně dohromady jejich životní hodnoty, nebo jak na sebe budou působit na fyzické a sexuální úrovni. Dále nám ukáže, co našemu vztahu dělá dobře, co si do vztahu dodávat a co v něm podporovat. Poradí nám taky, kdy dělat věci společně a kdy zase naopak odděleně. Ukáže nám, jakým způsobem se bude vztah vyvíjet, kdo a jak bude koho ovlivňovat nebo jaká očekávání mohou mít partneři navzájem.

Koreláty ale nejsou jen o partnerských vztazích. Pomáhají nám zvládnout i výchovu dětí, pochopit proč si nerozumíme s kamarádkou nebo kolegou v práci, proč nezvládáme svého podřízeného nebo proč nevycházíme se svým šéfem. Rozborem jednotlivých rovin v korelátu zjistíme, případné disharmonie, např. v oblasti komunikační nebo třeba životních hodnot. Využití korelátu má také své velké opodstatnění pří výběru pracovníků, či sestavování pracovních týmů. Pomocí korelátu se nám otevře uvědomění, na jakém základě jsou naše vztahy postaveny. Porovnáním a popsáním energií, které působí v jakémkoliv vztahu, uvidíte možnosti, jak vytvořit spokojené, láskyplné a harmonické vztahy se svým okolím.

srdíčka

A co je k výpočtu korelátu potřeba?  Stačí pouze datum, hodina a místo narození obou osob, kterých se korelát týká.

Kolik Vás bude rozbor korelátu stát? více v ZDE.

Chcete se podívat blíže na vztah se svým partnerem? Zjistit na jakém základě je Váš vztah založen? Co ve vztahu podporovat a kdy je lepší dělat věci odděleně?  Jaké jsou potřeby každého z Vás ve vztahu? Jaká od sebe můžete mít navzájem očekávání?

OBJEDNAT KORELÁT