KDO OPRAVDU JSI?

Poslední setkání, kterým své klienty v rámci ikigai koučinku provázím, nese název Kdo opravdu jsi. Na konci naší společné cesty propojujeme všechny čtyři zmapované oblasti (Co miluješ, V čem vynikáš, Co svět potřebuje, Za co dostaneš zaplaceno) do smysluplného celku a postavíme pevné základy nás samých.

Známe svoji vášeň, podstatu, směr a vizi, máme v ruce plán s prvními kroky, které povedou k jejímu naplnění a také odvahu a chuť pustit se do realizace těchto kroků.

Žít své Ikigai znamená žít v souladu se sebou a dělat to, co miluju, využívat to, v čem vynikám, být přínosem pro druhé a dostávat za to energii nazpět. Když objevíte a začnete žít své Ikigai, dosednete na svoje místo a ukotvíte se ve své síle a jedinečnosti.

Moje Ikigai mantra zní „Osvětluju cestu těm, co chtějí žít v SOULadu“.

Pokud vás Ikigai a Ikigai koučink zajímá a chtěli byste začít žít víc v souladu sami se sebou a tím, kým jste, a najít si taky tu svoji Ikigai mantru, bude mou radostí a potěšením vás na cestě k vašemu Ikigai provázet a podporovat.

Každá cesta začíná prvním malým krokem a tím může být třeba to, že si se mnou domluvíte úvodní třicetiminutovou nezávaznou poznávací schůzku zdarma, více ZDE.